ETOILE GIFT CARD KARTA PODARUNKOWA 449

Akcesoria

Dostawa: 7 dni

etoile GIFT CARD / KARTA PODARUNKOWA

Spraw bliskiej osobie szczególną radość wyjątkowo ekskluzywnym prezentem jakim jest karta podarunkowa etoile GIFT CARD. 

Dajemy Ci pewność, że karta jest prezentem trafionym, wyjątkowym i będzie spełnieniem marzeń.

etoile GIFT CARD pozwala obdarować bliską osobę pewną sumą pieniędzy, jednak bez konieczności wręczania gotówki. 

etoile GIFT CARD zapakowana jest w czerwone pudełeczko  a nominał pieniężny znajduje się na tylnej stronie. 

To rozwiązanie graficzne sprawia, że karta upominkowa etoile może być miłą niespodzianką na każdą okazję, która w subtelny sposób pokazuje wartość prezentu.

Kartę można realizować wyłącznie w sklepie internetowym etoile.


Zapraszamy Cię do zapoznania się z zasadami zakupu i realizacji  etoile GIFT CARD.

ZASADY KORZYSTANIA Z etoile GIFT CARD/KARTY PODARUNKOWEJ

Kartę podarunkową etoile GIFT CARD możesz zakupić w sklepie online. etoile GIFT CARD możesz nabyć za pomocą każdego środka płatniczego akceptowanego w sklepie online etoile:

  • Gotówką
  • Kartą płatniczą
  • Płatność payU
  • Płatność PayPal
  • Tradycyjny przelew bankowy

etoile GIFT CARD jest kartą podarunkową akceptowaną w sklepie online etoile. Karta może być zrealizowania w sklepie online etoile. Dopasowując się do Twoich potrzeb etoile GIFT CARD daje Ci możliwość zakupu dowolnych produktów z oferty etoile. Termin ważności karty to 6 miesięcy od daty jej aktywacji,  czyli zakupu karty i zasilenia jej wybraną przez Ciebie kwotą. etoile GIFT CARD może być używana wielokrotnie, przez okres 6 miesięcy, do chwili wykorzystania wszystkich środków dostępnych na karcie. etoile GIFT CARD jest bonem towarowym na okaziciela. Kartę możesz wręczyć osobie, która staje się jej pełnoprawnym posiadaczem. Ryzyko utraty karty podarunkowej etoile GIFT CARD przechodzi na posiadacza karty z chwilą wydania i aktywacji karty. Firma etoile nie odpowiada za utratę, zagubienie oraz zniszczenie karty.

ZWROT KARTY

Nie ma możliwości zwrotu karty podarunkowej etoile GIFT CARD zakupionej w sklepie online etoile.

ZWROT PRODUKTU ZAKUPIONEGO ZE ŚRODKÓW Z KARTY

Masz prawo zwrotu rzeczy zakupionej ze środków z karty podarunkowej w terminie 14 dni od daty zakupu. W sytuacji, gdy zwracany towar był zakupiony ze środków z karty podarunkowej, zwrot kwoty nastąpi na kartę podarunkową w adekwatnej wysokości do wydanych środków. W sytuacji, gdy nie posiadasz karty podarunkowej z której dokonałeś zakupu, zwrot kwoty za zwracany produkt zostanie przekazany na nową kartę podarunkową.Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN etoile GIFT CARD wraz z pouczeniem o prawie odstąpienia od umowy.* Oświadczam, że wiem, że w przypadku odstąpienia od umowy zakupu karty podarunkowej zawartej za pośrednictwem Sklepu internetowego, w sytuacji, w której karta podarunkowa została wykorzystana w całości lub części do momentu, w którym termin do odstąpienia od umowy upłynął, Etoile nie jest zobowiązana do zwrotu kwoty stanowiącej równowartość wartości karty podarunkowej, która została zrealizowana.


Wydawcą etoile GIFT CARD jest firma etoile Anastazja Jaworska. etoile GIFT CARD honorowana jest w sklepie internetowym www.etoile.com.pl Okres ważnościetoile GIFT CARD wynosi 6 miesięcy od daty jej zakupu. etoile GIFT CARD nie jest kartą kredytową, płatniczą ani bankomatową.  Posługiwanie się etoile GIFT CARD określa Regulamin etoile Gift Card/KART PODARUNKOWYCH  dostępny na stronie www.etoile.com.pl


Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN etoile GIFT CARD wraz z pouczeniem o prawie odstąpienia od umowy.* Oświadczam, że wiem, że w przypadku odstąpienia od umowy zakupu karty podarunkowej zawartej za pośrednictwem Sklepu internetowego, w sytuacji, w której karta podarunkowa została wykorzystana w całości lub części do momentu, w którym termin do odstąpienia od umowy upłynął, Etoile nie jest zobowiązana do zwrotu kwoty stanowiącej równowartość wartości karty podarunkowej, która została zrealizowana. Wydawcą etoile GIFT CARD jest firma etoile Anastazja Jaworska. etoile GIFT CARD honorowana jest w sklepie internetowym www.etoile.com.pl Okres ważnościetoile GIFT CARD wynosi 6 miesięcy od daty jej zakupu. etoile GIFT CARD nie jest kartą kredytową, płatniczą ani bankomatową. Posługiwanie się etoile GIFT CARD określa Regulamin dostępny na stronie www.etoile.com.pl
412.00 USD

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie