ETOILE - WOMAN - TSHIRT - PREMIUM - LEW (​SYLWESTER CHORDECKI)

ETOILE PREMIUM

Dostawa: 7 dni

  • s
  • M
  • L

Brave , or just Leo

Lew bywam odważna


Wykończenie: metaliczne ZŁOTO, logo SYLWESTER CHORDECKI for etoile - jaskrawa czerwień
Zdobienie: wydruk cyfrowy
Znakowanie: na koronce metka tkana, wycinana laserowo. 
Seria: Premium
Fason: klasyczny luźny


ETOILE - WOMAN - TSHIRT - PREMIUM - LEW (SYLWESTER CHORDECKI)

Kolekcja: SYLWESTER CHORDECKI for etoile

"Miałem już romans z biznesem, telewizją, sztuką, ezoteryką. Teraz czas na kod 1/9 w moim życiu czyli powrót do dawnych marzeń. 

Kiedy byłem młody marzyłem żeby być projektantem, tak tak oglądałem Fashion TV, Modę na sukces i marzyły mi się wielkie pokazy za wielkie pieniądze i owacje na stojąco w rytmie Voyage, Voyage hihi wielu z nas tak miało, a życie układało się zupełnie inaczej. 

W tym roku otrzymałem szanse na to by odkreślić jeden z wielu zapisów z mojego zeszytu celów czyli: Mam własną kolekcje mody i jestem projektantem. W tym roku zaprojektowałem własną kolekcję Sylwester Chordecki For Etoile , Domu Mody, który tworzy krótkie niepowtarzalne kolekcje które nosi wiele zagranicznych i polskich Gwiazd i Celebrytów: Dr Alban, NANA, Haddaway, Snap! i wielu innych. Jak się domyślacie nie byłbym sobą gdybym nie przemycił do kolekcji trochę Magii, Symboliki i Numerologii w połączeniu z ciekawym wzornictwem. Moją kolekcje zobaczycie już wkrótce na stronach Etoile" -  Sylwester Chordecki Numerolog 

Instrukcja prania i suszenia: Pamiętaj! PIERZ RĘCZNIE na LEWEJ STRONIE, najlepiej używając płynu lub proszku DO KOLORÓW, bo do białego zawsze mają wybielacze w sobie! Ja tam piorę ręcznie w nie za ciepłej wodzie, ale ja, to ja. Jak masz ochotę, pierz w pralce, ale nie używaj suszarki mechanicznej, no i bez wybielacza.
199.00 USD

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie