ETOILE - WOMAN - TSHIRT - STANDARD - WHY (BEATA SOBEL)

ETOILE STANDARD

Dostawa: 7 dni

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • white
  • classic t-shirt
Listen, I'm a nice person. So if I'm a Bitch to You You need to ask yourself why? 
Posłuchaj, jestem miłą osobą. A jeśli jestem suką dla Ciebie to musisz się siebie zapytać dlaczego?

Ludzie są tacy zaskoczeni, kiedy nagle zaczynasz z nimi postępować tak, jak oni z Tobą.... Postaraj się uwolnić od negatywnych ludzi. Pozwól odejść tym, którzy już odeszli. Daj tym, których nie znasz równie szanse. Okazuj wszystkim szacunek i dobro. Akceptuj ludzi takimi jakimi są. Zachęcaj i wspieraj innych. Bądź doskonały w swojej niedoskonałości. Rób małe rzeczy dla innych codziennie. Zawsze bądź lojalny. Utrzymuj lepszy kontakt z ludźmi na których Ci zależy. Dotrzymuj obietnic i mów prawdę. Dawaj to co chcesz otrzymywać. Mów co uważasz i uważaj co mówisz. Pozwól innym podejmować swoje decyzje. Mów trochę mniej i słuchaj o wiele więcej. Odpuść małostkowe sprzeczki. Dbaj o swój związek sam ze sobą. Zwracaj uwagę no to kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem. Ignoruj niekonstruktywne i raniące komentarze. Życie nie jest bajką więc zawsze bądź gotowy do walki, ale jej nie wszczynaj a zasada jest prosta. Nigdy nie oszukuj kogoś, kto Ci zaufał i nigdy nie ufaj komuś, kto Cię oszukał. Z czasem zrozumiesz, że są ludzie którzy będą z Tobą, ponieważ jesteś taki jaki jesteś, a także są ludzie którzy odejdą od Ciebie, ponieważ nie zechcesz być taki, jak oni.


Zdobienie: Wydruk cyfrowy


Znakowanie: na koronce metka tkana, wycinana laserowo. Gwiazdka z grawerowana nazwą firmy, no i nasze logo plus wieszak welurowy z logo etoile 
Seria: DeLux
Fason: koszulka klasyczna delux, wywinięte rękawki 


ETOILE - WOMAN - TSHIRT - STANDARD - WHY (BEATA SOBEL)


Instrukcja prania i suszenia: Pamiętaj! PIERZ RĘCZNIE na LEWEJ STRONIE, najlepiej używając płynu lub proszku DO KOLORÓW, bo do białego zawsze mają wybielacze w sobie! Ja tam piorę ręcznie w nie za ciepłej wodzie, ale ja, to ja. Jak masz ochotę, pierz w pralce, ale nie używaj suszarki mechanicznej, no i bez wybielacza.
$349.00

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie