I heard you're a player TEE Copy

ETOILE STANDARD

Dostawa: 7 dni

  • XXS
  • XS
  • S
  • M
  • Biały
  • Koszulka klasyczna SUMMER

I heard you're a player. Nice to meet you. I'm the coach

Słyszałam, że niezły z Ciebie zawodnik. Miło mi. w takim razie ja jestem trenerem.


No i trafiła kosa na kamień. Słyszysz że prawdziwa kobieta nie ugania się za facetami i nie zdobywa za wszelką cenę. Nie zgadzasz się? Mówisz że mężczyzna to głowa... Może i głowa, ale kobieta to zdecydowanie szyja… Wybierz  kto ma być Twoim myśliwym, wybierz swojego sportowca, zawodnika, którego w subtelny sposób z-coach'ujesz… daj się upolować, pozwól sobie na motylki w brzuchu, ba pozwól sobie na cale zoo, wszystko albo nic! "U mnie model "a może zaiskrzy" się nie sprawdza, albo lecą iskry, albo nie. Nie mam ochoty na bylejakość i związki na przeczekanie. Nie kupuje tej idei. 

GRAFIKA: wydruk cyfrowy

Fason: Koszulka klasyczna summer  

Znakowanie: metka tkana, wycinana laserowo. 

Seria: Standard

Instrukcja prania i suszenia: ! Pamiętaj !  PRANIE RĘCZNE na LEWEJ STRONIE ->> i najlepiej płyn/proszek DO KOLORÓW bo do białego zawsze maja wybielacze w sobie ! Ja tam piorę ręcznie w nie za ciepłej wodzie, ale ja to ja. Jak masz ochotę pierz w pralce ale  nie używaj suszarki mechanicznej no i bez wybielacza,

I heard you're a player. Nice to meet you. I'm the coach Słyszałam, że niezły z Ciebie zawodnik. Miło mi. w takim razie ja jestem trenerem.
99.00 USD

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie